Популярні моделі

Запчпастини до китайських автомобілів

Головний девіз команди професіоналів інтернет-магазину (компанії) AutoAsia -широка номенклатура товару, максимально швидке постачання деталей, здатність задовольнити потреби кожного покупця запасних частин, масел і витратних матеріалів для ремонту автомобілів GEELY, Chery, BYD, Chana, GreatWall і ZAZ Forza.

AutoAsia займається оптовими і роздрібними продажами автозапчастин, онлайн і оффлайн торгівлею і має на меті побудову довгострокових і взаємовигідних відносин з клієнтами.


5 причин звернутися в інтернет-магазин (компанію) AutoAsia:


• Зручність і практичність.
Онлайн магазин працює цілодобово. Вам буде потрібно лише включити ПК, набрати в адресному рядку браузера потрібний текст.
У робочі дні менеджери магазину з задоволенням відповідатимуть на питання, що цікавлять і приймуть замовлення.


• Широкий асортимент.
Склад магазину (компанії) AutoAsia завжди забезпечений наявністю товарного запасу, завдяки чому AutoAsia підтримує стабільний товарообіг.


• Кваліфіковані співробітники.
Команда AutoAsia пишається менеджерамі- професіоналами, які допоможуть скласти оптимальне замовлення і підібрати потрібну деталь.


• Можливість вибору способу розрахунку:
- Розрахунок готівковий в касі магазину
- Розрахунок готівковий кур'єру
- Розрахунок безготівковий
- Накладений платіж
- Оплата кредитною карткою


• Доставка в будь-який регіон України.

Компанія AutoAsia відрізняється стабільністю, балансом попиту і пропозиції на запчастини до автомобілів китайського виробництва (GEELY, Chery, BYD, Chana, GreatWall) і ZAZ Forza.

У нас не спостерігається дефіциту автомобільний запчастин.

Новини
 
AutoAsia - Запчастини до автомобілів Chery, Geely, BYD, Great Wall